A KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Nabízíme podlahy z široké škály materiálů, které nadchnou i ty nejnáročnější, podlahy prodáváme, pokládáme a poskytujeme také veškerý servis.

Začínáme od podlahy

Aby vaše podlahy byly prostě dokonalé, nabízíme vám komplexní služby pokládání podlah. Nevíte-li si s podlahou rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás navštívíme s našimi vzorky podlahových krytin a poradíme vám, zaměříme interiér a zdarma vám poskytneme cenovou kalkulaci. Můžete samozřejmě využít také náš on-line poptávkový formulář. Sledujeme pro vás nejnovější trendy a pokládáme proto moderní podlahy, které se opírají o dlouholeté zkušenosti v oboru. Nabízíme různé druhy podlah, aby si mohl každý vybrat tu, která je jeho srdci nejbližší. Pro přehled o cenách si můžete prohlédnout náš ceník.

Dodáme a pokládáme různé druhy podlahových krytin, vyberte si i vy.
Dřevěné podlahy
Dřevo je velmi oblíbeným materiálem na podlahy, existuje několik variant dřevěných podlah, jedno však mají společné - masivní dřevo, ze kterého jsou vyrobeny. Dřevěné podlahy se těší velké oblibě především díky reprezentativnímu vzhledu, odolnosti a také dlouhé životnosti. Dřevěné podlahy je totiž možné i opakovaně renovovat. Dřevo skvěle izoluje, šetří tedy náklady na vytápění, je teplé na dotyk a navozuje příjemnou přírodní atmosféru.

Provádíme pokládku nových podlah (vlysy, třívrstvé plovoucí podlahy, zámecké mozaiky atd.). Renovujeme staré dřevěné podlahy (broušení, lakování, tmelení atd.).
Podlahový korek
Korkové podlahy jsou vysoce moderní a oblíbené především díky skvělým vlastnostem. Korek je výborným izolantem, takže jím můžete velmi účinně zateplit podlahu. Korkové podlahy jsou velmi příjemné na dotyk, jsou měkké, pružné, ale přitom tvarově stálé a snadno se udržují. Korek je navíc vhodný i při použití podlahového vytápění, je tedy naprosto univerzální podlahovou krytinou.

Zabýváme se pokládkou korku včetně lakování a lištování.
PVC
Podlahové krytiny z měkčeného PVC jsou v současné době stále více využívané. Jejich největší výhodou je vysoce variabilní design, vysoká odolnost a dlouhá životnost. PVC podlahy si vybírají často také lidé trpící alergiemi, protože podlaha se syntetickým linoleem se velmi dobře udržuje. Vybírat můžete z široké škály nejrůznějších barev a vzorů.

Zajistíme pokládku nových podlah včetně svařování a soklování.
Plovoucí podlahy „lamino“
Plovoucí podlahy z laminátu jsou možností, jak do vašeho interiéru zakomponovat podlahu s dřevěným vzhledem. Laminátové podlahy na první pohled prakticky nerozeznáte od pravého dřeva, jsou levnější a tvrdší než dřevěné podlahy. Výhodou laminátových podlah je rychlá pokládka a cenová dostupnost.

Provádíme pokládku nových podlah včetně lištování.
Vinylové podlahy
Pokládka podlahy nemůže být snazší, vinylové podlahy jsou vyráběny z praktického polyuretanu, který se velmi snadno udržuje a vyniká výjimečně dlouhou životností. Vzhled vinylové podlahy dokonale napodobuje dřevěné povrchy, betonové podlahy i kamenné dlaždice. Vinyl je vysoce praktický, příjemný na dotek a můžete jej použít také do místnosti s podlahovým vytápěním.

Realizujeme kompletní pokládání podlah z vinylu.
Koberce
Koberec je velmi teplá podlahová krytina příjemná na dotyk, výborně izoluje teplo i hluk. V dnešní době si můžete pořídit koberec libovolné barvy i vzoru, stačí si vybrat z široké nabídky. Nemáte čas na položení koberce? Bojíte se, že budete mít koberec nakřivo nebo jej při práci sami znehodnotíte? Nechte to na nás, nabízíme kompletní servis pokládání koberce včetně lepení a soklování.
Speciální povrchy
Realizujeme také podlahové systémy ze speciálních materiálů, které jsou odolné vůči specifickému druhu zátěže.

Pokládáme speciální elektrostatické podlahy (antistatika) např. podlahy pro operační sály, výpočetní střediska. Nabízíme podlahové krytiny pro tělocvičny.
Dále pro vás zajistíme:
montáže přechodových a jiných lišt
vyrovnávání povrchu pomocí nivelačních stěrek
lakování, tmelení
dodání veškerých materiálů a potřeb

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám sdělíme bližší informace.
Kontakt
Marian Hörmann
Email: m.hormann@seznam.cz
Tel: +420 777 658 123

Richard Míšek
Email: misekr@tiscali.cz
Tel: +420 602 360 951
PODLAHÁRŠTVÍ - Míšek Richard - idatabaze.czDřevěné podlahy - idatabaze.cz


Naši partneři
partneři

Podlahy bez kompromisů

podlahyPodlahové krytiny jsou důležitou součástí každého domova, podlahy potřebujete v každé místnosti. Rozhodněte se pro kvalitu a dopřejte si podlahu podle vašeho vkusu. Zajistíme vám moderní materiály, odbornou pokládku a veškeré potřebné služby. Pokládka podlahových krytin nás živí již 16 let, máme tedy rozsáhlé zkušenosti s montáží podlahových krytin různých druhů a mnoho spokojených zákazníků. Tak neváhejte a přidejte se k nim i vy. Přesvědčte se, že kvalitní podlahu můžete mít i vy.
Design a kód Copyright © 2024 Seokvalitně Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.
Přebírání textů a jejich částí je bez předchozího písemného svolení striktně zakázáno!